MyAcro akro taneční workshop

with Žádné komentáře
nahrávám mapu....

Adresa
Město: Brno
Ulice: Sportovní 4a
Název: HULK GYM

Datum/Čas
Datum - 12. 01. 2019
10:00 - 17:30

Kategorie

Ulož do google kalendáře 0 nebo stáhni iCal


Popis

Těší nás, že vás můžeme pozvat na náš zbrusu nový akro taneční workshop.

Co znamená, že je akro taneční?

V našem originálním workshopu, vás čeká spousta párové akrobacie, spojené elegantními přechody, tanečními vsuvkami a zábavnými prvky. S naší sestavou zazáříte ve společnosti, na tanečním parketu nebo třeba při vlastním vystoupení pro přátele. Pokud máte rádi akro, akro tančení budete milovat.

Pro tento workshop jsme sbírali inspiraci na workshopech v Čechách i v zahraničí. Výsledkem je originální mix stylů a akrobatických prvků, který poprvé představíme právě v lednu.

Program je celodenní, rozdělený na dvě části. Nejdříve se trochu rozpohybujeme a naučíme se nové prvky a přechody. Poté přidáme akro a naučíme se celou sestavu. Tu můžete využít jak v celku, tak i její jednotlivě části, kdykoli se budete chtít předvést.

Aby si všichni přišli na své, je počet míst omezen, takže s registrací neváhejte. Registrovat se mohou i jednotlivci. Nemusíte mít svého partnera.

Požadované dovednosti

Abyste si workshop co nejvíce užili, měli byste umět alespoň základy párové akrobacie. Všechny těžší prvky budou i v lehkém provedení, takže je vhodný i pro začátečníky.

Časový harmonogram

Sobota 12. ledna 2019

10:00 – 13:00 Základní pohyb a přechody
13:00 – 14:30 Přestávka na oběd
14:30 – 17:30 Akrobatické prvky, celá sestava

Ceny
Early bird (do 20. 12. 2018): 699 Kč
Běžná cena: 899 Kč

Těšíme se na vás,

Danča a Vláďa
MyAcro