WORKSHOP Acroyoga & párová akrobacie, Praha

with Žádné komentáře
nahrávám mapu....

http://www.acrobalance.cz/2018/11/03/workshop-acroyoy-parove-akrobacie/

Adresa
Město: Praha
Ulice: ZŠ Jiřího z Poděbrad
Název: ZŠ Jiřího z Poděbrad

Datum/Čas
Datum - 17. 11. 2018
10:00 - 17:30

Kategorie

Ulož do google kalendáře 0 nebo stáhni iCal


Popis

Akrojóga je nesmírně obohacující praxí, která nás může posunout v mnoha aspektech o kus dál. Kombinuje posilování, protahování a spolupráci s partnerem. Akrojógová praxe je otevřená všem, kteří rádi zkouší nové věci a chtějí mít z pohybu radost. Párová akrobacie zahrnuje zejména pozice ve stoje. Se správnou technikou můžete hravě zvládnout i je a vůbec nevadí , že nemáte předchozí zkušenosti. zaměříme se na cool pozice, které skvěle vypadají.

 
BLOK I. 10:00 – 13:00 – Začátečníci
Dopolední blok je určen spíše pro začátečníky. Na workshopu se seznámíte se základními aspekty akrojógy a akrobacie. Úvodem nás čeká warm-up, později následuje hlavní akrobatická část na závěr si dáme příjemnou terapii.
Na workshopu pracujeme v progresivním duchu a bezpečném prostředí.
Předpoklady: přineste sami sebe a dobrou náladu 🙂
 
BLOK II. 14:30 – 17:30 – Začátečníci / mírně pokročilí
Tento workshopy pro všechny kteří mají s akrojógou již nějaké zkušenosti. Pokud máte za sebou několik začátečnických hodin nebo jste si akrojógu zkoušeli podle videí, tak je tento blok to přímo pro vás. Velmi doporučujeme také pro účastníky dopoledního bloku.
Prohloubíme základy a naučíme se nové zajímavé prvky a přechody. Součástí budou i oblíbené inverzní pozice /hlavou dolů/. Po skončení workshopu budete mít dostatek materiálu na vlastní trénink i na sdílení s kamarády.
Předpoklady: lehké zkušenosti s akrojógou, znalost základních prvků, absolvování dopoledního workshopu.
 
KDY: 17.11.2018
KDE: Základní škola, Náměstí Jiřího z Poděbrad
CENA: *550,- CZK / osoba / blok. *1000,- CZK / osoba / oba bloky
REGISTRACE: workshopacro@gmail.com
Pro registraci na workshop se přihlaste přes e-mail a uhraďte kurzovné na účet: 2400299127/2010, (do poznámky napište celé jméno) Nezapomeňte na variabilni symbol: 17112018